Last mile ekoloběžky

Last Mile e-koloběžky se vyznačují dobrou skladností, kompaktními rozměry a lehkými bateriemi Li-Ion. Jsou vyrobené převážně z hliníku. V této kategorii nabízíme 3 modelové řady: X700 - Rider - Smart.

Nejskladnějším a nejlehčím modelem je řada X700. Váží necelých 13 kg. Má baterii Li-Ion baterii s kapacitou 7,8 Ah. X700 vykazuje max. výkon 700W! Max. rychlost je až 30 km/h, přičemž lze nechat nastavit 25 km/h (poté je koloběžka legální pro provoz na komunikacích). Koloběžka dobře zvládá i jízdu na nerovnostech aniž by došlo k vůlím v krku řízení.

Střední volba je Rider 800 Pro. Jedná se o nový model s mnoha technickými inovacemi a především stabilní konstrukcí s velkou Li-Ion baterií 48V 20Ah. Díky tomu umí koloběžka při úsporné jízdě ujet až 50 km na 1 nabití. Navíc lze dokoupit skládací sedlový set což u většiny městských modelů nebývá možné.

Nejlepším modelem této kategorie je Smart 1000 Plus. Unikátní konstrukce chráněna patentem, silný motor v zadním kole, velká baterie s články LG Chem. Smart nabízí možnost dobíjení mobilu skrze USB port na koloběžce. Maximální rychlost 45 km/h (lze nechat odborně omezit na 25 km/h - pak se jedná o legální koloběžku do provozu).

Nejprodávanější

Bezpečnostní přilba Powerslide Urban vel.L Kód: 5
1 položek celkem