Motokoloběžky

V naší kategorii motokoloběžek naleznete široký výběr moderních a praktických motokoloběžek, které vám umožní rychlý a pohodlný přesun po městě nebo na kratší výlety do okolí.

Nabízíme různé modely, které splňují potřeby a preference různých zákazníků. Můžete si vybrat mezi elektrickými motokoloběžkami, které jsou ekologicky šetrné a nabízejí tichý a bezemisní provoz. Také máme benzínové motokoloběžky pro ty, kteří preferují tradiční pohon spalovacím motorem.

Naše motokoloběžky jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a komfort. Jsou vybaveny kvalitními pneumatikami a odpružením, které zajišťují hladkou jízdu i na nerovném povrchu. Ergonomický design řídítek a sedadla umožňuje pohodlné ovládání a dlouhodobé pohodlí při jízdě.

Výkonný motor motokoloběžky vám poskytne dostatečný výkon pro rychlý start a plynulou akceleraci. Uvádíme také maximální dosažitelnou rychlost, abyste měli přehled o možnostech jízdy.

Motokoloběžky jsou také vybaveny praktickými funkcemi, jako jsou úložné prostory pro drobné předměty, integrované osvětlení pro lepší viditelnost a brzdy, které zajišťují bezpečné zastavení.

Při výběru motokoloběžky vám rádi poskytneme informace a poradíme, abyste si vybrali model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zažijte snadnou a efektivní dopravu s našimi motokoloběžkami a užijte si svobodu na cestách!

Nejprodávanější

Náhradní pojistka (35-40A)
15 Kč
Kód: 134
Podložky pod šrouby spojky 49cc (2 ks) Kód: 1138
Gumový doraz stoupáku - Monster U. (1ks) Kód: 1332
Těsnění pod karburátor - motory MAXI Kód: 465
Těsnění pod karburátor (49cc motory) Kód: 29
Těsnění pod přírubu karburátoru - motory MAXI Kód: 467
Těsnění pod přírubu vzduch. filtru (49cc 2T) Kód: 469
Ventilek zahnutý (1 ks)
45 Kč
Kód: 1193
Palivové hadičky - benzín. modely XG (sada) Kód: 492
Těsnění motoru (49cc 2T motory)
50 Kč
Kód: 32
Nahoru
Další produkty
499 položek celkem