Skútr CLS CORAL 125i bílá bazar
Kód: 9148



Související produkty
Detailní popis produktu
Skútr CLS CORAL 125i CBS, předváděcí skútr naší firmy, registrace 5/2025, pravidelný servis, nyní po servisní prohlídce, najeto 950, STK do 5/2031, lze odpočet DPH. VIN L5YBYCJA8N1149793
V případě požadavku dopravy nelze zvolit dopravu Economy (tato doprava je jen pro nové skútry)
Kompletní popis skútru CORAL máme ZDE
Barevné provedení: bílá
Řidičské oprávnění k řízení: B - osobní automobil, A1, A2, A
SKÚTR VÁM DODÁME AŽ DOMŮ - dodání provádí náš proškolený pracovník, který při předání skútru a kompletní dokumentace, skútr předvede, zaškolí do jeho obsluhy a údržby. Na skútr zajišťujeme záruční a pozáruční servis, včetně náhradních dílů v našem servisu.
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 1980 x 685 x 1150 mm |
| Rozvor: | 1350 mm |
| Výška sedla: | 780 mm |
| Provozní hmotnost: | 120 kg |
| Nosnost: | 160 kg |
| Spotřeba: | 2,6 l / 100 km |
| Kapacita palivové nádrže: | 7 l |
| Typ paliva: | Natural 95 |
| Brzdy: F/R: | ruční / ruční |
| Systém brzd F/R:: | kotoučová / kotoučová CBS |
| Rozměr pneu: F/R: | 110/70 - 16 / 110/70 - 16 |
| Startovací systém: | elektrický CDI |
| Typ motoru: | 4 dobý, jednoválec |
| Objem: | 124,6 ccm |
| Výkon: | 7,2 kW / 8000 rpm |
| Kompresní poměr: | 10,4 : 1 |
| Maximální točivý moment: | 8,8N.m / 6500 rpm |
| Dávkování paliva: | vstřikování EFI |
| Chlazení: | vzduchem |
| Maximální rychlost: | 90 km/h |
| Převodovka: | automat - Variátor |
| Baterie: | 12V 6Ah |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skútry |
|---|---|
| Záruka: | 6 měsíců |
| Hmotnost: | 120 kg |
| EAN: | 0080688332501 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
