Skútr KENTOYA SAXON modrá bazar
Kód: 9149



Související produkty
Detailní popis produktu
Skútr KENTOYA SAXON 125i CBS, po prvním majiteli, koupeno nové v ČR, registrace 5/2024, pravidelný servis, nyní po servisní prohlídce, najeto 2099, STK do 5/2030, nelze odpočet DPH. VIN LM0CJV342N1907624
V případě požadavku dopravy nelze zvolit dopravu Economy (tato doprava je jen pro nové skútry)
Barevné provedení: modrá
Řidičské oprávnění k řízení: B - osobní automobil, A1, A2, A
SKÚTR VÁM DODÁME AŽ DOMŮ - dodání provádí náš proškolený pracovník, který při předání skútru a kompletní dokumentace, skútr předvede, zaškolí do jeho obsluhy a údržby. Na skútr zajišťujeme záruční a pozáruční servis, včetně náhradních dílů v našem servisu.
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 1900 x 760 x 1110 mm |
| Rozvor: | 1355 mm |
| Výška sedla: | 780 mm |
| Provozní hmotnost: | 115 kg |
| Nosnost: | 160 kg |
| Spotřeba: | 2,7 l / 100 km |
| Kapacita palivové nádrže: | 6 l |
| Typ paliva: | Natural 95 |
| Brzdy: F/R: | ruční / ruční |
| Systém brzd F/R:: | kotoučová / kotoučová CBS |
| Rozměr pneu: F/R: | 120/60 - 13 / 130/60 - 13 |
| Startovací systém: | elektrický CDI |
| Typ motoru: | 4 dobý, jednoválec |
| Objem: | 124,6 ccm |
| Výkon: | 6,7 kW / 8000 rpm |
| Kompresní poměr: | na |
| Maximální točivý moment: | na |
| Dávkování paliva: | vstřikování EFI |
| Chlazení: | vzduchem |
| Maximální rychlost: | 85 km/h |
| Převodovka: | automat - Variátor |
| Baterie: | 12V 6Ah |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skútry |
|---|---|
| Záruka: | 6 měsíců |
| Hmotnost: | 120 kg |
| EAN: | 0080688332501 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
