Skútr MAXON OPTIMUS modrá bazar
Kód: 9150



Související produkty
Detailní popis produktu
Skútr MAXON OPTIMUS 125i CBS, po prvním majiteli, koupeno nové v ČR, registrace 8/2024, pravidelný servis, nyní po servisní prohlídce, najeto 500, STK do 8/2030, nelze odpočet DPH. VIN LFGTCJTA5R1000596
V případě požadavku dopravy nelze zvolit dopravu Economy (tato doprava je jen pro nové skútry)
Barevné provedení: modrá
Řidičské oprávnění k řízení: B - osobní automobil, A1, A2, A
SKÚTR VÁM DODÁME AŽ DOMŮ - dodání provádí náš proškolený pracovník, který při předání skútru a kompletní dokumentace, skútr předvede, zaškolí do jeho obsluhy a údržby. Na skútr zajišťujeme záruční a pozáruční servis, včetně náhradních dílů v našem servisu.
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 2150 x 785 x 1325 mm |
| Rozvor: | 1560 mm |
| Výška sedla: | 780 mm |
| Provozní hmotnost: | 146 kg |
| Nosnost: | 150 kg |
| Spotřeba: | 2,6 l / 100 km |
| Kapacita palivové nádrže: | 10 l |
| Typ paliva: | Natural 95 |
| Brzdy: F/R: | ruční / ruční |
| Systém brzd F/R:: | kotoučová / kotoučová CBS |
| Rozměr pneu: F/R: | 120/80 - 14 / 130/60 - 13 |
| Startovací systém: | elektrický CDI |
| Typ motoru: | 4 dobý, jednoválec |
| Objem: | 124,6 ccm |
| Výkon: | 6,5 kW / 8000 rpm |
| Kompresní poměr: | na |
| Maximální točivý moment: | na |
| Dávkování paliva: | vstřikování EFI |
| Chlazení: | vzduchem |
| Maximální rychlost: | 80 km/h |
| Převodovka: | automat - Variátor |
| Baterie: | 12V 6Ah |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skútry |
|---|---|
| Záruka: | 6 měsíců |
| Hmotnost: | 146 kg |
| EAN: | 0080688332501 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
