Skútr PEUGEOT METROPOLIS bílá bazar
Kód: 3024



Související produkty
Detailní popis produktu
Skútr PEUGEOT METROPOLIS 400i ABS, po prvním majiteli, koupeno v ČR, registrace 10/2022, pravidelný servis PEUGEOT, nyní po servisní prohlídce, najeto 10900km, STK do 10/2028, nelze odpočet DPH. VIN VGAX1AACBN0004913
V případě požadavku dopravy nelze zvolit dopravu Economy (tato doprava je jen pro nové skútry)
Kompletní popis skútru PEUGEOT METROPOLIS máme ZDE
Barevné provedení: bílá
Řidičské oprávnění k řízení: B (homologace L5e-A), A
SKÚTR VÁM DODÁME AŽ DOMŮ - dodání provádí náš proškolený pracovník, který při předání skútru a kompletní dokumentace, skútr předvede, zaškolí do jeho obsluhy a údržby. Na skútr zajišťujeme záruční a pozáruční servis, včetně náhradních dílů v našem servisu.
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 2152 x 775 x 1450 mm |
| Rozvor: | 1500 mm |
| Výška sedla: | 780 mm |
| Provozní hmotnost: | 280 kg |
| Nosnost: | 175 kg |
| Spotřeba: | 3,9 l / 100 km |
| Kapacita palivové nádrže: | 13 l |
| Typ paliva: | Natural 95 |
| Brzdy: F/R: | ruční / ruční |
| Systém brzd F/R:: | kotoučová / kotoučová ABS + SBC |
| Rozměr pneu: F/R: | 110/70 - 13 / 140/70 - 14 |
| Startovací systém: | elektrické CDI |
| Typ motoru: | 4 dobý |
| Objem: | 399 ccm |
| Výkon: | 26,2 kW / 7250 rpm |
| Kompresní poměr: | na |
| Maximální točivý moment: | 38,1 Nm / 5750 rpm |
| Dávkování paliva: | vstřikování EFI |
| Chlazení: | kapalinou |
| Označení motoru: | |
| Maximální rychlost: | 135 km/h |
| Převodovka: | automat - Variátor |
| Baterie: | na |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skútry |
|---|---|
| Záruka: | 6 měsíců |
| Hmotnost: | 280 kg |
| EAN: | 0080688332501 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
