Skútr TUMOTO XDV 125 červená
Kód: TUXDV125



Související produkty
Detailní popis produktu
Skútr TUMOTO XDV 125 ccm
Tento nový model pořídíte s prémiovou výbavu, jako jsou LED osvětlením, bezklíčovým startováním. O lepší stabilitu a ovladatelnost se postará zesílená přední vidlice upside-down spolu s duálními zadními tlumiči, výkonné radiální kotoučové brzdy s dvoukolovým ABS.
Motor s vodním chlazením o výkonu 8,5 kW s plynulým převodem CVT variátorem. XDV má přípravu na doplňkovou montáž nosiče se sadou tří hliníkových kufrů ve stylu GS Adventure.
Produkt je dodáván se stříbrnými zadními držáky. Bez držáků na kufry. Fotografie jsou pouze ilustrativní.
Barevné provedení: červená
Řidičské oprávnění k řízení: B - osobní automobil, AM - moped, A1 - motocykl do obsahu 125 ccm, A2, A
SKÚTR VÁM DODÁME AŽ DOMŮ - dodání provádí náš proškolený pracovník, který při předání skútru a kompletní dokumentace, skútr předvede, zaškolí do jeho obsluhy a údržby.
Jsme akreditovaní dovozci na ministerstvu dopravy, na skútr zajišťujeme záruční a pozáruční servis, včetně náhradních dílů v našem servisu nebo v síti našich smluvních servisních partnerů.
| Rozměry (délka x šířka x výška): | 1960 x 780 x 1270 mm |
| Maximální rychlost: | 90 km/h |
| Provozní hmotnost: | 156 kg |
| Typ paliva: | Natural 95 |
| Brzdy: F/R: | ruční / ruční |
| Systém brzd F/R: | kotoučová / kotoučová |
| Rozměr pneu: F/R: | 110/70 - 13 130/70 - 13 |
| Typ motoru: | 4 dobý, jednoválec |
| Objem: | 124,6 ccm |
| Výkon: | 8,4 kW / 8500 rpm |
| Chlazení: | vzduchem |
| Objem nádrže: | 13,5 l |
| Baterie: | 12V 10Ah |
| Záruka skútr: | 2 roky |
| Záruka motor: | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skútry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 51 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
