Skútr KYMCO AK 550i ABS černá

 PŘEDSEZÓNNÍ AKCE:
- doprava až domů
- úložný box GIVI B29 zdarma

Jste připraveni na velkou jízdu?

KYMCO AK 550i Premium – silnější, uhlazenější a komfortnější než kdy jindy.

Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Na dotaz
Kód: 3097
Značka: KYMCO
299 990 Kč
Kategorie: Skútry
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 51 kg

 PŘEDSEZÓNNÍ AKCE:
- doprava až domů
- úložný box GIVI B29 zdarma

Jste připraveni na velkou jízdu?

KYMCO AK 550i Premium – silnější, uhlazenější a komfortnější než kdy jindy.

Nový cestovní maxiskútr KYMCO AK 550i Premium v sobě spojuje komfort a funkčnost skútru se sprotovním feelingem dospělého motocyklu. Vysoká úroveň zpracování a spousta chytrých detailů svědčí o opravdu prémiové kvalitě tohoto modelu ze stáje KYMCO.

Velmi potentní dvouválcový motor se čtyřventilovou technikou, ride by wire technologie, pohon otevřeným ozubeným řemenem, Advanced Intelligent Braking System (AIBS – zatáčecí ABS od firmy BOSCH včetně kontroly trakce), velmi lehký hliníkový rám včetně kyvné vidlice ve stylu velkých motocyklů, elektricky seřiditelný větrný štítek, tempomat, dva jízdní režimy, Noodoe displej s bluetooth konektivitou a navigací, keyless systém, vyhřívané rukojeti, kompletní osvětlení s LED včetně denního svícení, spousta prostoru pro posádku a ergonomicky seřiditelná opěrka řidiče. To vše se stará o komfort posádky na palubě a zároveň velkou porci bezpečnosti – a díky tomu i o spoustu zábavy při jízdě!

Novinka KYMCO AK 550i Premium naplňuje slogan Thrills of Touring díky inovativnímu systému zavěšení a nejnovějších technologií na sto procent a nabízí řidiči špičkové výkony a ultimativní jizdní zážitek.

DYNAMICKÝ PODVOZEK - PŘESNÉ NÁČINÍ PRO PERFEKTNÍ STOPU

UPSIDE-DOWN VIDLICE | HORIZONTÁLNÍ CENTRÁLNÍ TLUMIČ | ODLEHČENÉ ALU RÁFKY

KYMCO AK 550i, stejně jako model Premium, byl zkonstruován na půdorysu svého hliníkového mostového rámu s cílem nově definovat pojem dynamika ve skútrovém světě a i díky tomu v konstrukci podvozku takříkajíc nezůstal kámen na kameni.

Výchozím bodem je celá soustava pohonu, která je zde kompletně oddělena od motoru. Díky tomu a použití odlehčených alu ráfků se razantně snížily neodpružené hmoty. Tomu napomáhá i lehká hliníková zadní kyvná vidlice s typicky motocyklovým pohonem pomocí kevlarového řemenu a odpružením pomocí centrálního tlumiče.

Díky téměř horizontální pozici tlumiče ve spolupráci s citlivou přední upside-down vidlicí podvozek nabízí široké rozpětí tlumení, od sportovně progresivního až po komfortně harmonické.

NEKOMPROMISNÍBRZDY S „AIBS“ - TO NEJLEPŠÍ PRO MAXIMÁLNÍ BEZPEČÍ

MONOBLOKY BREMBO | AIBS BOSCH

Stejně jako u KYMCO AK 550 jsou i u modelu Premium použity brzdové monoblokové třmeny tradiční značky Brembo. A celá brzdová soustava se dvěma kotouči vpředu a jedním vzadu je hodna svého jména.

Citlivé přibrždění nebo nekompromisní nouzové brždění, spolupráce brzd a podvozku přesvědčí jak běžné jezdce, tak i experty. Kromě toho je AK 550i ABS PREMIUM vybaven systémem kontroly trakce (TCS) a systémem Bosch AIBS (Advanced Intelligent Braking System), které díky svým jemným regulačním intervalům ještě zvyšuje bezpečnost v provozu.

NOVATIVNÍ POHON, NOVÝ STANDARD V ERGONOMII

NÍZKÉ TĚŽIŠTĚ | MODERNÍ PŘÍSTROJOVKA | VÝŠKOVĚ SEŘIDITELNÝ ŠTÍTEK | VYHŘÍVANÉ RUKOJETI

Koncept ergonomie AK 550i Premium ABS s centrální nízko umístěnou pozicí jezdce není jen výhodný pro osoby menšího vzrůstu, ale navíc ještě snižuje těžiště celého stroje. Díky dlouhému sedlu a velkoplošným podlážkám pro nohy ale i velcí piloty zaujmou pohodlnou sportovní polohu, ve které se dají ukrajovat stovky kilometrů.

Elektricky výškově nastavitelný větrný štítek umožňuje individuální nastavení a skvěle kryje jezdce i v nepřízni počasí. Vyhřívané rukojeti už jen dotvářejí kompletní paket výbavy a nedovolí, aby Vám za jízdy trpěly ruce chladem. Na volbě a pozici ovladačů je velmi dobře patrná dlouholetá zkušenost vývojářů značky KYMCO s vývojem skútrů. Naopak zcela překvapí pohled na virtuální přístrojovou desku. Neinformuje pouze o všech standartních údajích vozidla, jako například tlaku v pneumatikách, nýbrž nabízí nové možnosti v oblasti infotainmentu. Kontrastní LED display se tímo stává hlavní informační centrálou AK 550i ABS Premium. I přes štíhlou sportovní siluetu ani zde nechybí klasické turistické prvky, jako velkorysý úložný prostor pod sedačkou a další dvě uzamykatelné schránky v přední části s USB zásuvkou pro nabíjení smartphonu.

ELEGANTNÍ DESIGN, NÁSTUP NOVÉ GENERACE

ELEGANTNÍ LINIE | KOMPLETNÍ LED OSVĚTLENÍ| MIX UŠLECHTILÝCH MATERIALŮ

AK 550i ABS PREMIUM se svojí perfektní atletickou figurou naprosto vymyká běžným masám. Optická souhra LED světlometů s ostře řezanými hranami a příjemných materiálů dodávají tomuto vozidlu zvláštní přitažlivost, která bude každého majitele denně naplňovat pýchou. AK 550i ABS je archetypem nové třídy Super Touring Scooter.

EXTRÉMNĚ LEHKÝ HLINÍKOVÝ RÁM - ZÁKLAD SKVĚLÝCH JÍZDNÍCH VLASTNOSTÍ

Při pohledu pod kabát modelu KYMCO AK 550i ABS PREMIUM se okamžitě odhalí výchozí bod tohoto revolučního konceptu: jeho rám. Hlavní cíl, vyvinout lehký a obratný maxiskútr, nelze za pomoci stávajících konstrukčních řešení splnit. Proto adaptovali vyvojáři technologie, které se jinak používají v segmentu superbiků. Výsledkem je extrémně lehký a zároveň pevný hliníkový mostový rám, který je základním kamenem doteď nepoznané lehkosti řízení a zatáčení.

HIGHTECH MOTOR - SRDCE S VYSOKÝM VÝKONEM, ZAPALOVÁNÍ CROSS-PLANE | ZDVIHOVÝ OBJEM 550 CCM | VÝKON 37,5 KW

 

Kolem motoru AK 550i ABS PREMIUM se vše točí – a to nejen v přeneseném smyslu slova. Protože i tento dvouválec se řídí základními zásadami centralizace hmoty pro skvělé jízdní vlastnosti.

Tento agregát o objemu 550 ccm je typickým příkladem moderní konstrukce motorů: nízký, kompaktní a promyšlený. Tento kultivovaný dvouválec s elektronickým vstřikováním paliva, čtyřmi ventily na válec a zapalováním cross-plane nadchne spontání reakcí na plynovou rukojeť a plynulou a dobře kontrolovatelnou dodávkou výkonu.

Jen zřídka byl pohon skútru tak precizně dávkovatelný pouze pomocí plynové rukojeti. Jedním z dalších důvodů pro přímou a lineární reakci na pohyb plynové rukojeti ja také nově vyvinutá spojka v olejové lázni.

DUAL POWER MODE - INTELIGENTNÍ POMOCNÍK PRO ABSOLUTNÍ KONTROLU V DEŠTI

Speciální dešťové mapování pro vlhké a kluzké vozovky zajišťuje hladší rozvoj výkonnosti. V režimu Rain si řidič zachovává vysokou úroveň kontroly a bezpečnosti i za obtížných povětrnostních podmínek.

3 Roky Záruka

Na naše prémiové modely Vám nyní prodejce KYMCO poskytuje 3letou záruku (od první registrace) – bez dalších nákladů.

 

Barevné provedení: černá

Příslušenství:
úložný box - kufr - v ceně
nosič pro úložný box

Řidičské oprávnění k řízení: A

SKÚTR VÁM DODÁME AŽ DOMŮ - dodání provádí náš proškolený pracovník, který při předání skútru a kompletní dokumentace (včetně čistopisu technického průkazu), skútr předvede, zaškolí do jeho obsluhy a údržby. Na skútr zajišťujeme záruční a pozáruční servis, včetně náhradních dílů v našem servisu.

Technické údaje
Rozměry (délka x šířka x výška): 2220 x 795 x 1494 mm
Rozvor: 1580 mm
Výška sedla: 790 mm
Provozní hmotnost: 238 kg
Největší technicky povolená hmotnost: 403 kg
Spotřeba: 4,6 l / 100 km
Kapacita palivové nádrže: 14,5 l
Typ paliva: Natural 95
Brzdy: F/R: ruční / ruční
Systém brzd F/R:: kotoučová / kotoučová ABS
Rozměr pneu: F/R: 120/70 - 15 / 160/60 - 15
Startovací systém: elektrické CDI
Typ motoru: 4 dobý, dvouválec
Objem: 550 ccm
Výkon: 37,5 kW / 7500 rpm
Kompresní poměr: na
Maximální točivý moment: 51,9 Nm / 5000 rpm
Dávkování paliva: vstřikování EFI
Chlazení: kapalinou
Označení motoru: SBA1AA
Maximální rychlost: 160 km/h
Převodovka: automat - Variátor
Baterie: 12V 11Ah
Záruka skútr: 3 roky
Záruka motor: 3 roky

 

">

">

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: